חוקר פרטי, בגידות, מעקבים

סיפור שבועי

 

 

   איך בגידה עוזרת לשקום הקשר ?

 

לא לפרש מדברים אלה כאילו בגידה תורמת איכשהוא לקשר זוגי. נהפוך הוא, היא הרסנית לה. לא רק עבור האדם שנבגד, אלא גם עבור הגורם הבוגד. הוא כורה לעצמו מלכודת, שיהיה לו קשה להיחלץ ממנה. אולם אם כבר קיימת בגידה במערכת היחסים, חשיפתה היא זאת שתאפשר את החזרת החיים למסלולם, כאשר זה מטופל נכון.

כשהם מחליטים לשקר לנו, הם בונים מין חומה בינינו. ככל שיש יותר שקרים, החומה תהיה גדולה יותר. מעתה הם צריכים לתקשר אתנו באופן כזה שיחפה ויסווה את מה שהם עושים בסתר. לא יכול להיות להם נח עם זה, ולכן הם יעדיפו לתקשר כמה שפחות. זה יכול לבוא לידי ביטוי בפחות סקס, יותר שעות עבודה, היעדרויות לא מוסברות, עיסוקים אחרים או סתם תחושה כללית שהם אינם באמת שם אפילו שבפועל הם נמצאים לידינו.

לכן, אגב, כל נסיון להוציא ממנו הודאה או לשוחח על הבעיה, נופל על אוזניים ערלות. הוא לא עומד במקום נח, ולכן לא רוצה לדבר על זה. לא לפחות באותה מידה וכנות שאתם שאפתם אליה.

אולם, ברגע שיש בידינו את האמת, אנחנו יודעים שבן הזוג כבר לא יכול להתחמק מאתנו. הפעם, השיחה לא תסטה למקום אחר. הוא לא יכול לטעון כרגע שאין בכלל בגידה או שזה פרי דמיוננו. הוא מבין שהוא נחשף, וכעת הוא ישנה את טיב התקשורת שלו. סוף סוף תוכלו לכעוס על משהו אמיתי ולא על חשד. סוף סוף ניתן יהיה לדבר על הבעיה האמיתית, ותמיד יש כזאת והיא החלה זמן רב קודם לכן.

כשמוצאים את הסיבה האמיתית, קיימת סבירות גבוהה שתוכלו לגשר עליה. מומלץ, כמובן, להיעזר באדם שלישי שמיומן בכך, כיוון שזהו נושא שמכיל המון אמוציות. זו תהיה התחלה טובה למען עתיד משותף.

 

 

בניית אתרים וניהול תוכן

    אליאב מערכות - קידום אתרים                       חוקר פרטי   מעקבים   בגידות   מפת האתר
     קידום אתרים
      עיצוב אתרים - betagroup