צור קשר

סאם זיברט

החיים מלווים באתגרים ובעיות.כאלו הם החיים. עם רובם ניתן להתמודד ולפתור זאת בכוחות עצמנו, אבל ישנם מקרים שבהם אנו פשוט לא יודעים איך להתגבר עליהם. כשזה מגיע לבעיות מורכבות, הנטייה הטבעית היא להתייעץ עם בני משפחה וחברים,ועד כמה שהם באמת רוצים לעזור, העצות שלהם יהיו מנקודת מבט אישית שמבוססתעל ניסיונם, ויחד עם זאת, הם מעורבים מדי רגשית מעצם קרבתם. כמו שזה יכול לעזורזה גם יכול לחטוא למטרה. לאיזה מטרה ? למטרה הייחודית שלך.

זקוק לחוקר פרטי - אני פה לרשותך

אז מה כבר יכול להדהים חוקר פרטי שכבר ראה הכל ?

עוד רגע תדעו.

עד אז, תנו לי לקחת אתכם למסע מטורף בין שקרים לאמת, בין מרכזי "נשים עובדות" לארכיונים מאובקים משנות החמישים, בין חדרי לידה לבתי קברות, בארץ ובחו"ל. נפגוש קבצנים, נפגוש מיליונרים, ולעיתים נפגוש את שניהם באותו אדם. יחד נפצח את התעלומות ונגלה כמה מהטריקים הסודיים שרק חוקרים פרטיים יודעים.

כאן תגלו כמה מסיפורי החקירות האמיתיים, המרגשים, המצחיקים והכואבים ביותר שתשמעו אי פעם. סיפורים מהחיים ושל אנשים אמיתיים, שאיבדו מישהו יקר והיו חייבים חוקר פרטי כדי למצוא אותו ולעשות לעצמם קלוז'ר בשביל הפצע הפתוח בנפשם.

ויש כאן גם סוד נוסף, ענק, שאפילו אני לא ידעתי עליו. והתפקיד שלקחתי על עצמי בחיים הוא לדעת.

סאם זיברט, חוקר פרטי ובעל משרד חקירות ידוע, כותב טור קבוע בעיתונות מזה 20 שנה. בספר ביכורים זה הוא חושף את פרטי התעלומה המסתורית שליוותה אותו כל חייו.