מעקב אחרי עובדים

מעקב אחרי עובדים

זכותם של מעסיקים לנהל מעקבים בארץ אחרי עובדים במקום העבודה, אך קיים הכרח מהותי לברר גם ששכרתם חוקרים פרטיים שבקיאים ברזי המערכת המשפטית, ויודעים מה מותר להם לעשות ומה אסור. זכרו, שירות חקירות פרטיות מקצועי, עשוי למנוע הסתבכות משפטית כזו או אחרת. אם אתם מחפשים אחר שירות מקצועי של חקירות פרטיות על סוגיהן, כדאי תמיד לשבת לפגישת ניסיון וייעוץ ראשוני עם חוקר פרטי מומלץ, וכזה שינחה אתכם על הצד הטוב ביותר. בפגישה, תוכלו לסכם שעות עבודה אידאליות עבור החוקר (שעות אפקטיביות למעקב בארץ, או שעות שבהן החשוד מבצע דברים שיש לעקוב אחריהם), את עלויות של שעות העבודה ועוד. במקרים של מעקב בארץ אחר עובדים במקום העבודה, קיים כמובן הכרח לנהל את המעקב בשעות הפעילות של בית העסק ואו החברה.

מעקבים בארץ: מדוע צריך לעקוב אחרי עובדים במקום העבודה?

עבור כולנו, העבודה עשויה להיות שוחקת למדיי. אך רק חלקנו, הם אנשים אשר מסוגלים גם לבצע גנבות בעקבות שחיקה, בעקבות התמרמרות וזעם, נקמה ועוד. במקרים אלו של גנבות במקום העבודה ובמקרים של מעבר על החוק במקומות העבודה, קיים צורך ממשי להסתייע בשירות של חוקר פרטי, היות והמשטרה לא תמיד זמינה לטובת הנושאים הללו. אם תחליטו להגיש תלונה במשטרה, אתם כמובן תהיו ניצבים בפני תחילתו של תהליך שונה לגמרי. ההסתייעות בשירותיהם של חוקרים פרטיים במקום העבודה, תוביל לכך שתוכלו לנהל את הנושא באופן סמוי ולא באופן בו שלוותם של כולם מסביב – תופרע. לא פעם, אנשים מעדיפים לקיים חקירות פרטיות סמויות במקום העבודה, היות והם לא בטוחים במעורבותו האמתית של החשוד. במקרים אלו, משרד חקירות פרטיות יפעל בכדי לנהל את החקירה באופן הכי סמוי שניתן, ומבלי לגרום לכך שהחשוד יבחין כי עוקבים אחריו או כי מנהלים כנגדו חקירה פרטית.

מעקבים בארץ: משרד חקירות פרטיות לחשיפת האמת

חשוב לבחור בשירותיו של משרד חקירות אשר בקיא במערכות המשפטיות השונות בישראל. אם תבחרו בשירותיהם של חוקרים פרטיים אשר מכירים את כל החוקים והתקנות הנוגעים בדבר מעקב במקום העבודה ואחר עובדים, תוכלו למנוע מצבים בהם אתם עשויים אפילו להיות נתבעים. לא פעם, החקירה הפרטית מצריכה מהלכים שחייבים להתבצע תוך שמירה על פרטיות החשוד והחוק, כך שאם תשכרו חוקרים פרטיים למקום העבודה, כדאי יהיה לוודא שאתם שוכרים מקצוענים אמתיים בתחום זה. שכירת חוקרים פרטיים לא מנוסים, עשויה להוביל להפרת הזכויות של עובדיכם, וכתוצאה מכך אתם יכולים לספוג תביעה על ידי אותם עובדים שביקשתם להתחקות אחריהם.

באילו מקרים עוקבים אחרי עובדים?

ישנן התרחשויות שונות במקום העבודה, שלפעמים מצריכות גם מעקבים בארץ ומלאכה של חוקרים פרטיים. מבין המקרים, אפשר למשל למנות מצבים בהם המעסיק חושד שקיים ריגול תעשייתי בחברתו. במקרים אחרים, מעסיקים יבחרו לשכור חוקר פרטי בכדי לאסוף מידע על עובדי החברה, קיימים מקרים בהם מעסיק שוכר חוקרים פרטיים בכדי להחל בתהליך פיטורין של העובד ועוד. במקרים בהם הולך להתרחש מיזוג שותפים משמעותי, לפעמים המעסיק בוחר לשכור חוקרים פרטיים במקום העבודה בכדי לאסוף מידע ולנהל את המיזוג על הצד המוצלח ביותר. במקרים אלו, כאשר מתרחשים שינויים משמעותיים במקום העבודה, שכירת חוקר פרטי עשויה לחולל את כל ההבדל בין התנהלות עסקית מוצלחת, לבין התנהלות עסקית שצמודה לקשיים ותקלות.

השוני בין מעקב במקום העבודה לבין מעקבים אחרים

מעקבים בארץ, ברחוב ובמקומות ציבוריים, הם מעקבים בארץ שמתנהלים אחרת לגמרי ממעקבים במקום העבודה. מקומות עבודה נראים תמיד אחרת ושונה, הם בגדלים שונים, ומציריכם תוכניות פעולה שונות לגמרי לפעמים, האמצעים העומדים לרשותם של חוקרים פרטיים במקום העבודה – הם מוגבלים למדיי. דבר זה, מצריך יצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסה של התנהלות מעקב בארץ רגילה. שימו לב, חוקרים פרטיים מומלצים, הם חוקרים פרטיים שידעו להציף את האמת תוך שימוש באמצעים משוכללים, ודרכי פעולה שלא יחשפו אתכם בתור המזמינים של שירות חקירות פרטיות. כלומר, חקירה פרטית צריכה להתנהל באופן סמוי, ואין על החשוד לגלות את העובדה שאתם הזמנתם חקירה פרטית המתנהלת לגביו. בכדי לגרום לחוקר הפרטי להבין את התמונה המלאה, תוכלו לקבוע פגישת ייעוץ, ובה גם תוכלו לסכם את המחירים של שעות העבודה של החוקר.

אני כאן לרשותכם

השאירו הודעה ואענה בהקדם!

מאמרים נוספים

לרשותכם לאורך כל הדרך

זקוק לחוקר פרטי - אני פה לרשותך

אז מה כבר יכול להדהים חוקר פרטי שכבר ראה הכל ?

עוד רגע תדעו.

עד אז, תנו לי לקחת אתכם למסע מטורף בין שקרים לאמת, בין מרכזי "נשים עובדות" לארכיונים מאובקים משנות החמישים, בין חדרי לידה לבתי קברות, בארץ ובחו"ל. נפגוש קבצנים, נפגוש מיליונרים, ולעיתים נפגוש את שניהם באותו אדם. יחד נפצח את התעלומות ונגלה כמה מהטריקים הסודיים שרק חוקרים פרטיים יודעים.

כאן תגלו כמה מסיפורי החקירות האמיתיים, המרגשים, המצחיקים והכואבים ביותר שתשמעו אי פעם. סיפורים מהחיים ושל אנשים אמיתיים, שאיבדו מישהו יקר והיו חייבים חוקר פרטי כדי למצוא אותו ולעשות לעצמם קלוז'ר בשביל הפצע הפתוח בנפשם.

ויש כאן גם סוד נוסף, ענק, שאפילו אני לא ידעתי עליו. והתפקיד שלקחתי על עצמי בחיים הוא לדעת.

סאם זיברט, חוקר פרטי ובעל משרד חקירות ידוע, כותב טור קבוע בעיתונות מזה 20 שנה. בספר ביכורים זה הוא חושף את פרטי התעלומה המסתורית שליוותה אותו כל חייו.