חקירות רקע

ברוב המקרים בהם נוצרים יחסים אישיים, יודעים מהר מאד אחד על השניה, ובאופן טבעי.

ולעיתים, זה לא המצב, ועולה צורך להכיר נתונים מסוימים על אנשים אחרים. זה יכול להיות סביב היכרות רומנטית, דאגה של הורה, ואפילו לפני החלטה חשובה שקשורה לאדם אחר.

משרדנו במצבים כאלה יכול לאסוף עבורך מידע מתאים.

האם אותו אחד הוא מי שהוא אומר שהוא ?

האם עברו העסקי בדיוק כמו שהוא מתאר ?

עד כמה הוא מסובך עם החוק ?

עם חובות גדולים ?

ועוד…

לרוב, המידע נועד כדי להרגיע את הבודק, כיוון שהוא לא מסתמך יותר על מה שאותו נבדק אומר לו, ומתבסס על נתונים אמיתיים שאנחנו מספקים לו.

ולפעמים, המידע יכול להכאיב.

אולם תמיד עדיף להתמודד עם הכאב מוקדם יותר וכשהוא הוא עוד בוסר. קטן. האלטרנטיבה פשוט כואבת הרבה יותר, וזה להחליט החלטות שגויות שמבוססות על שקרים, ולגלות את זה בשלב כלשהוא בעתיד.

אנחנו פה כדי למנוע את זה ביחד איתך. 

אני כאן לרשותכם

השאירו הודעה ואענה בהקדם!

מאמרים נוספים

לרשותכם לאורך כל הדרך

אז מה כבר יכול להדהים חוקר פרטי שכבר ראה הכל ?

עוד רגע תדעו.

עד אז, תנו לי לקחת אתכם למסע מטורף בין שקרים לאמת, בין מרכזי "נשים עובדות" לארכיונים מאובקים משנות החמישים, בין חדרי לידה לבתי קברות, בארץ ובחו"ל. נפגוש קבצנים, נפגוש מיליונרים, ולעיתים נפגוש את שניהם באותו אדם. יחד נפצח את התעלומות ונגלה כמה מהטריקים הסודיים שרק חוקרים פרטיים יודעים.

כאן תגלו כמה מסיפורי החקירות האמיתיים, המרגשים, המצחיקים והכואבים ביותר שתשמעו אי פעם. סיפורים מהחיים ושל אנשים אמיתיים, שאיבדו מישהו יקר והיו חייבים חוקר פרטי כדי למצוא אותו ולעשות לעצמם קלוז'ר בשביל הפצע הפתוח בנפשם.

ויש כאן גם סוד נוסף, ענק, שאפילו אני לא ידעתי עליו. והתפקיד שלקחתי על עצמי בחיים הוא לדעת.

סאם זיברט, חוקר פרטי ובעל משרד חקירות ידוע, כותב טור קבוע בעיתונות מזה 20 שנה. בספר ביכורים זה הוא חושף את פרטי התעלומה המסתורית שליוותה אותו כל חייו.