חקירות עסקיות

אומרים שאיפה שמסתובב כסף, מסתובבים גם צרות. מן הסתם, זה לא פוסח על המגזר העסקי, ובין כל העסקאות המוצלחות נולדים גם סכסוכים ובעיות.

אנשי עסקים רבים מבינים כבר את כוחו של הידע, ובעיקר כשהם צריכים לנהל ולהתנהל במשבר עסקי כלשהוא. זה יכול להיות מול אחד העובדים, או לקוחות, ספקים, ואפילו עם מתחרים.

לפעמים שביב קטן של מידע טוב יכול לסיים סכסוך או להכריע מאבק משפטי.

אנחנו כאן בשבילכם כדי לספק לכם את המידע הזה, גם במידע וגם בהוכחות.

חקירות כלכליות

אחת החקירות הנפוצות ביותר בנישה זו היא חקירה כלכלית.

חקירה זו ממפה את רכושו ומצבו הכלכלי של אדם כלשהוא לרבות נכסי מקרקעין, בנקים, פעילות עסקית ומקורות הכנסה, כלי רכב ועוד.

חקירה כלכלית יכולה לסייע במימוש גביית חובות או כדי להעריך את חוזקו הכלכלי של מישהו לפני כניסה לשותפות עסקית מורכבת, ויש עוד סיבות נוספות.

חקירת רקע

מעבר לבדיקה כלכלית אודות אדם כלשהוא, עולה לעיתים הצורך לבדוק רקע על אדם כלשהוא. זה יכול להיות טרם קבלתו למשרה חשובה, אם התלבטות לפני עשיית עסקה ודברים דומים.

במקרים כאלה, יש רמות מסוימות של התעמקות בחקירה אבל הרעיון המרכזי הוא לאתר מידע רב ככל שניתן על אדם כלשהוא מעבר.

אלו עסקים הוא ניהל בעבר ?

מי היו השותפים שלו ?

עד כמה הוא יציב עסקית או פותח וסוגר עסקים ?

איך הוא סיים את הקשרים הקודמים ?

עד כמה הוא מסובך עם החוק ?

עד כמה הוא מסובך עם אנשים אחרים ?

ועוד ועוד….

ככל שעולה מידע כל מידע, זה מאפשר למזמין החקירה לגבש החלטיות אם אותו אדם היה אמין וישר איתו, והאם נכון או לא נכון לעשות איתו עסקים בעתיד.

למשרדנו נסיון רב עם אנשי עסקים רבים שניצלו ממפחי נפש גדולים והפסדים כלכליים בזכות נתונים מהיימנים ואמיתיים על אדם אחר, והיו כמובן גם אחרים, שנכנסו לעסקאות המשותפות בלב שלם יותר וללא חששות.

חקירת הוכחות

לפעמים נוצר פער בין האמת לבין מה שאתה מסוגל להוכיח.

רבים מלקוחותינו "סובלים" מאותה בעיה. הם יודעים הרבה דברים בזכות זה שהם נוכחים וקיימים ופעילים במקרה שלהם, אבל אין להם את היכולת להוכיח או להמחיש את האמת לגורם שלישי, במידת הצורך.

אנחנו קיימים כדי לצמצם את הפער הזה.

  • שלושה אנשי עסקים רכשו בנין שלם במרכז הארץ וחלק הדיירים בו דיירים מוגנים (דיירים בדמי מפתח). הם מכירים היטב את הנכס והם יודעים שאותם דיירים לא באמת עושים שימוש בנכס בהתאם להסכם המקורי, אבל נזקקו להוכחות של משרדנו כדי להמחיש את זה משפטית, במידה ויתעוררו בעיות.
  • חברה מסחרית סבלה לאחרונה מאחד העובדים שלה והוא נעדר מהעבודה באמתלה של ימי מחלה. באמצעות עובדים אחרים אותה חברה ידעה שהוא לא באמת חולה, אלא מנצל את הזמן לטובת עבודה במקום עבודה אחר. בטרם העת שהם יתעמתו איתו, רצוי וכדאי שיהיה בידם הוכחות מתאימות, לכל צרה שלא תבוא.
  • חברת תיירות גילתה בדרך מקרה, שעובד בכיר שלה משתמש במאגרי החברה ולקוחותיה על מנת לתפעל עסק מתחרה שהוא מקים בסתר. בטרם שהחברה תעשה את הצעדים הנדרשים, היא חייבת לספק לעצמה ראיות חותכות כדי שיוכלו לתבוע את הנזקים הכספיים שהפעולות הללו גרמו.

כל אלה הן רק דוגמאות, ויש עוד רבות, אבל המכנה המשותף דומה. אנשים ועסקים שמזהים בעיה כלשהיא בעסק, ולעיתים גם מבינים את מקור הבעיה, אבל לפני שהם שולקים את צעדיהם, כדי שיעמיקו את מיטב הידיעות שלהם באותו נושא, ושיהיה לה באמתחתם מספיק ראיות שימחישו את זה.

אנחנו כאן בשבילכם כדי לספק לכם ראיות מתאימות לבית המשפט.

אני כאן לרשותכם

השאירו הודעה ואענה בהקדם!

מאמרים נוספים

לרשותכם לאורך כל הדרך

אז מה כבר יכול להדהים חוקר פרטי שכבר ראה הכל ?

עוד רגע תדעו.

עד אז, תנו לי לקחת אתכם למסע מטורף בין שקרים לאמת, בין מרכזי "נשים עובדות" לארכיונים מאובקים משנות החמישים, בין חדרי לידה לבתי קברות, בארץ ובחו"ל. נפגוש קבצנים, נפגוש מיליונרים, ולעיתים נפגוש את שניהם באותו אדם. יחד נפצח את התעלומות ונגלה כמה מהטריקים הסודיים שרק חוקרים פרטיים יודעים.

כאן תגלו כמה מסיפורי החקירות האמיתיים, המרגשים, המצחיקים והכואבים ביותר שתשמעו אי פעם. סיפורים מהחיים ושל אנשים אמיתיים, שאיבדו מישהו יקר והיו חייבים חוקר פרטי כדי למצוא אותו ולעשות לעצמם קלוז'ר בשביל הפצע הפתוח בנפשם.

ויש כאן גם סוד נוסף, ענק, שאפילו אני לא ידעתי עליו. והתפקיד שלקחתי על עצמי בחיים הוא לדעת.

סאם זיברט, חוקר פרטי ובעל משרד חקירות ידוע, כותב טור קבוע בעיתונות מזה 20 שנה. בספר ביכורים זה הוא חושף את פרטי התעלומה המסתורית שליוותה אותו כל חייו.