חוקר פרטי, בגידות, מעקבים

סיפור שבועי

 

 

   מהו הטיפול ההולם בחשד?

 

אז מה אנחנו באמת מבקשים לדעת? מה הדבר היחידי שחסר לנו על מנת להביס את תחושת החשד ולהפוך לצודקים? עובדה אמיתית. נתון שלא ניתן לערער עליו.

אין טעם לנסות להכשיל את בן הזוג בכל מיני שיטות מתוחכמות. מיותר להוכיח אותו על רבעי שקרים או חצאי אמיתות. מגוחך לדרוש ממנו הסברים, שממילא אנו לא מאמינים לאף מילה שלו בנושא. כל מה שאנחנו סך הכל צריכים זאת עובדה אחת קטנה, וחוקי המשחק ישתנו לטובתנו. לצערנו, ברוב המקרים העובדה האמיתית לא תגיע ע"י נסיונות תקשורת עם בן הזוג, כי הם יעדיפו להכחיש. הם יודעים מה מוטל על הכף בענין הזה. אנחנו צריכים להשיג אותה בדרך אחרת.

לא תמיד חוקר פרטי הוא הפתרון היחידי. ניתן להשיג מידע אמיתי בכל מיני דרכים. זה לא פשוט אבל אפשרי. ניתן לחפש תכנים של הודעות כתובות ואי מיילים. אפשר לבדוק בעצמנו את מקום הימצאותו, כשהוא אומר לנו שהוא הולך למקום מסוים. צריך להמשיך לעשות את זה שוב ושוב, עד שיהיה בידנו משהו אמיתי.

חשוב לדעת, שבמקרים רבים, אנחנו מצליחים להשיג מידע בכוחות עצמנו על דרך השלילה. נניח הוא אמר לנו שהוא בחדר כושר, אז בדקנו ומצאנו שהוא לא שם. זה מידע חשוב אך לוקה בחסר. זה מידע שרק יחזק את החשד שלנו. הוא עדיין לא מסביר לנו איפה הוא היה באמת. דרוש לנו נתונים על דרך החיוב. מידע שיתן לנו את האמת עם מרכבי של זמן, מקום ומה בדיוק קרה בפועל. לא ההיפך מזה.

 

 

בניית אתרים וניהול תוכן

    אליאב מערכות - קידום אתרים                       חוקר פרטי   מעקבים   בגידות   מפת האתר
     קידום אתרים
      עיצוב אתרים - betagroup