חוקר פרטי, בגידות, מעקבים

סיפור שבועי

 

 

   מה מסוכן במצב של חשדנות?

 

מאותו רגע שעברנו את המשוכה הזאת, ממצב נורמלי לחשדנות, אנחנו במילכוד. תשומת לב שלנו ממוקדת לדבר הזה.

כעת, אם בן הזוג שלנו, יקפוץ פתאום לחבר בשעות הערב, אנו עלולים לחשוב שאולי הוא מתכנן משהו אחר לגמרי. אם לקח לו חצי שעה נוספת להגיע מחדר הכושר, אנו עשויים לפקפק אם בכלל הוא התאמן היום. כשהוא לא זמין לנו באמצע היום, אנו כבר נחשוש למי הוא כן זמין.

לכן, אנו נתחיל לשאול יותר שאלות, לחקור יותר, לחטט בדברים שמעולם לא עשינו, ואנו אפילו לא נרגיש נח עם זה. אנו נחדור לפרטיות של בן הזוג שלנו.

ככל שיעבור זמן רב יותר, אנו רק נחשוד יותר, כשבינתיים בן הזוג שלנו מרגיש את השינוי. אפילו אם נשמור את כל המחשבות שלנו לעצמנו, ואין הרבה כאלה שמסוגלים להיות מאופקים, בן הזוג יתחיל להבין שמשהו השתנה. הוא יתחיל להרגיש הוא תחת זכוכית מגדלת. שבודקים אותו, או ליתר דיוק, מפקפקים בו.

תתארו לעצמכם מצב, שבמקום העבודה שלנו, המעביד חושד ביושר שלנו בתפקיד שאנו עושים בעסק. הוא הביע את זה בפנינו באופן גלוי, וכעת כל ההתנהגות שלו סביבנו היא על מנת לתפוס אותנו על חם. כמה זמן יעבור עד שנחליט לעזוב מקום עבודה שכזה ?!

זאת הסכנה !!!

חוסר טיפול נאות יגרום לפירוק של הקשר והרס משפחה. אין מדד לזמן התהליך, אבל ללא כל ספק זה יקרה לבסוף. ועד אז, אנו שחשדנו, נטריף את עצמנו עם מחשבותינו, או לכל הפחות נרגיש מבולבלים. ובנוסף, עד כה לא קיבלנו שום אימות למה שחשדנו.

 

 

בניית אתרים וניהול תוכן

    אליאב מערכות - קידום אתרים                       חוקר פרטי   מעקבים   בגידות   מפת האתר
     קידום אתרים
      עיצוב אתרים - betagroup